Privaatsusteatis

Selle privaatsusteatise esitab Church & Dwight UK Limited (“meie“, “meie” või “meie“), Wear Bay Road, Folkestone, Kent CT19 6PG2, meie kui “Batiste sotsiaalse auhinna loosimise” korraldaja. (“auhinna loosimine“).

Oleme andmekaitse üldmääruse (EL) 2016/679 ja 2018. aasta andmekaitseseaduse (ühiselt “andmekaitseseadused“) tähenduses vastutav töötleja, mis tähendab, et vastutame selle eest, kuidas me teie isikuandmeid kasutame. .

Mõistame, et teie isikuandmete turvalisus on äärmiselt oluline ning oleme pühendunud teie privaatsuse austamisele ja teie isikuandmete kaitsmisele. See privaatsusteatis on kokkuvõte sellest, mida me teie isikuandmetega seoses auhinnamänguga teeme ja te peaksite seda lugema koos meie peamise privaatsuspoliitikaga (mille leiate aadressilt https://www.batistehair.co.uk/privacy-policy/). Meie peamine privaatsuspoliitika sisaldab rohkem teavet selle kohta, kuidas me töötleme teie isikuandmeid ja teie andmekaitseseadustest tulenevaid õigusi. Eraldi saate auhinnaloosi tingimustega tutvuda aadressil https://www.facebook.com/batistedryshampoopage/ (“Loosimise tingimused ja tingimused“). 

Siin on üksikasjad selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid auhinnaloosis kasutame:

 • Kogume ja töötleme teie [nimi ja sotsiaalmeedia käepide], et töödelda teie osalemist auhinnaloosis ja teiega ühendust võtta, kui see õnnestub.
 • Kui olete võitja, siis me seda teeme:
  • võtke teiega ühendust otsesõnumiga [Facebooki Instagramis], et teavitada teid sellest ja paluda teil kinnitada oma sobivust kooskõlas meie auhinnaloosis sätestatud tingimustega;
  • koguda ja töödelda teie [telefoninumber, postiaadress ja e-posti aadress], et korraldada auhinna kättetoimetamine;
  • jagage vastavalt vajadusele oma isikuandmeid meie reklaamiagentuuridega, et meie ja nemad saaksid teile auhinna üle anda.
 • Meil on lubatud töödelda teie isikuandmeid eeldusel, et see on vajalik meiega sõlmitud lepingu (st loosimise tingimuste) täitmiseks. Kui te meile oma andmeid ei esita, ei saa te meie auhinnaloosis osaleda. Kui olete loosimise raames potentsiaalne võitja ja te ei esita meie nõutud lisateavet (nagu on kirjeldatud teises punktis ülal „Kui olete võitja”), ei saa me kinnitada ja anna oma auhind.
 • Kui te ei ole loosimisel edukas, kustutame teie loosimiseks kogutud isikuandmed 7 päeva jooksul pärast võitjate valimist. Kui olete loosimise võitja, säilitame teie isikuandmeid turvaliselt kuni 7 päeva jooksul pärast loosimise ja sellega seotud reklaamitoimingute lõppemist. Pärast seda kuupäeva teie isikuandmed kustutatakse.
 • Kasutame väliseid pakkujaid, kes töötlevad teie isikuandmeid selle auhinnaloosis osana teenustest (nagu hostimine, turvalisus, reklaamihaldus ja/või auhindade täitmine), mida nad meile pakuvad. Me astume samme tagamaks, et meie teenusepakkujad töötlevad teie andmeid kooskõlas andmekaitseseadustega, kasutavad neid ainult vastavalt nendega sõlmitud lepingule ja hoiavad neid turvaliselt. Kui soovite meie protsessorite kohta lisateavet, võtke meiega ühendust aadressil hi@reactmarketing.agency
 • Me ei edasta teie isikuandmeid väljapoole Ühendkuningriiki ja Euroopa Majanduspiirkonda.
 • Püüame rakendada asjakohaseid tehnilisi ja korralduslikke meetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävimise, juhusliku kaotsimineku või muutmise, volitamata avaldamise või juurdepääsu eest ning mis tahes muude ebaseaduslike töötlemise vormide eest. Meie eesmärk on tagada, et turvalisuse tase ja teie isikuandmete kaitsmiseks võetavad meetmed vastaksid teie isikuandmete olemusest ja kasutamisest tulenevatele riskidele. Järgime oma IT-keskkonna ja füüsiliste rajatiste kaitsmisel tunnustatud tööstusharu tavasid.

Lisateavet, sealhulgas kõik õigused, mis teil on andmesubjektidena (sealhulgas teie õigus pääseda juurde oma isikuandmetele ja õigus esitada kaebus andmekaitseasutusele), leiate siit meie põhilehest Privaatsuspoliitika.